KONST / Litografier / Färglitografi 13535479

nr 1353 5479

Lars Hillersberg

(1937-2004), Sverige

Färglitografi, Signerad, numrerad 92/250,40x58 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

450 kr

måndag 12 oktober 2020
kl 18:13:36

Lars Hillersberg

Läs mer om Lars Hillersberg